Objavljeno v: Gradbeni vestnik - 9-12 - 1991

Tone Zupanc, dipl. gr. ing.

OPAŽNI SISTEM PIONIR ALU - DA ALI NE?

UDK: 69.057.5

V članku so predstavljeni razlogi za uporabo sodobnega opažnega sistema PIONIR-ALU pri gradnji na zahtevnih tujih trgih. Opažni sistem je razvit in vpeljan v proizvodnjo GIP Pionir Novo mesto.

FORMWORK SYSTEM PIONIR ALU - YES OR NO?

In this article are represented motives why to use a modern formwork-system PIONIR-ALU constructing on pretentious foreign markets. This formwork system was developed and introduced in the production by GIP “PIONIR” Novo mesto.