Objavljeno v: Gradbeni vestnik - 11,12 - 1975

Franc Krajnčič, dipl. inž. gr.

Naših 30 let na cestnem omrežju severovzhodne Slovenije

UDK: 711.7:625.7

NAŠIH 30 LET NA CESTNEM OMREŽJU SEVEROVZHODNE SLOVENIJE
Avtor podaja podroben pregled del na cestnem omrežju severovzhodne Slovenije, ki jih je opravilo Cestno podjetje Maribor. V članku so tudi drugi tehnični podatki o tem podjetju. x

The 30 years of road net in the NE of Slovenia

THE 30 YEARS OF ROAD NET IN THE NE OF SLOVENIA

The author gives a detailed surway of road net in the NE of Slovenia, executed by Road Enterprise at Maribor. The paper deals also with other technical data about this enterprise.